yaz rengi

Tesettürlü Bayanlara Özel Renk Uyumu
Renk uyumu her kadın için sorunlardan birisi olduğu gibi tesettürlü muhafazakâr bayanlar için de eşarp ve şal için uyumları bulmak bazen zor olabilmektedir. Özellikle desenli ya da karışık renkli güzel eşarplar için çok farklı renk uyumu yapanlar ne yazık ki renk uyumunda anlamamaktadırlar.
Renk uyumu yapmak için ilk olarak renkler tanınmalıdır. Hangi renkler daha uyumlu olduğunu anlamamız gerekmektedir. Yaz rengi gibi birçok mevsimsel yaşam tarzınızı etkileyecek renklerde bulunmaktadır. Bu sayede renk kombinesi yaparken eskisi kadar zorlanmayacağınızı kısa sürede fark edeceksiniz. Renkler iyi tanındıktan sonra nasıl kombine yapılacağı yaşam çok daha kolay olacaktır.


Tesettürlü Renk Kombineleri
Baskın ve açık renkli eşarp ya da kifayet giyiyorsanız kifayetleriniz ile bu rengi yumuşatmayı bilmelisiniz. Çok açık güneşte parlayan bir renk giyiyorsanız onun hemen altın daha hafif bir şey giydiğiniz zaman o parlamayı da önler, kötü görünmesini de önler. Örnek verecek olursak bu konuda pembe rengi ele alabilirsiniz.
Kombine yaparken birbirine yakın renk ve uyumları tercih etmeye çalışın. Örneğin giydiğiniz eşarba uygun renkli kıyafet giyerken ya aynı renge yakın giymelisiniz. Ya da daha uyumlu renkler denemelisiniz. Örneğin, pembe bir kıyafetin altına bu renge yakın kırık pembe rengini giyerseniz bu imaj çevrenize denemiş ama olmamış imajı verir. Bundan yaz rengi dolayı renk kombinelerinde öncelikle renkleri çözmelisiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “yaz rengi”

Leave a Reply

Gravatar